Jak uruchomić Jarvis Bota?

Uruchomienie Jarvis Bota

Krok 1: Samo zasilenie portfela nie powoduje jeszcze, że zaczynamy zarabiać (od 6 do 12% miesięcznie z dziennymi naliczeniami). Do tego konieczne jest jeszcze uruchomienie Jarvis Bota. W tym celu klikamy zakładkę PROJECTS, a następnie klikamy na obrazek JARVIS AI:

Krok 2: Wyrażamy zgodę na zasady projektu i klikamy przycisk PROJECTS

Krok 3: Teraz wybieramy, z którego portfela chcemy dodać środki pod pracę bota.

Przy okazji możemy też nacisnąć ikonkę statystyki w prawym górnym rogu, aby prześledzić pracę i zawierane transakcje przez bota na żywo

Krok 4: Klikamy na wybrany portfel i podajemy kwotę (min. $500 jeśli chcemy zarabiać z polecania), jaką chcemy przeznaczyć pod pracę bota. Jeśli chcemy przeznaczyć wszystkie środki z portfela, klikamy przycisk MAX, który też obliczy nam automatycznie pobierane fee przez blockchain:

Krok 5: Po kliknięciu przycisku PROCEED i podaniu kodu z google authenticatora nasze środki są transferowane pod zarząd bota.

Pierwsze naliczenia zaczną spływać po minimum 24 godzinach.

Jeżeli zależy nam na polecaniu, to warto wpłacić więcej niż $500, np. kwotę $550-600, gdyż wahania kursu mogą spowodować, iż nasz depozyt spadnie poniżej $500 przez co nie będziemy otrzymywać naliczeń.

NASTĘPNY KROK: Wypłata

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *